Jak pražit mrkev a pastinák

[Photographs: Vicky Wasik. Video: Serious Eats Video]


Když začne být zima, moje tělo touží po smažených věcech a nejvíce ze všeho jsou tyto smažené věci podzimní a zimní zelenina: kořeny a brassica (a nezapomeňte na příležitostné houby), které Když je sladká, dejte do trouby nejlepší nohu dopředu, ostrou, hnědou nebo ostrou (jak může být).


Abyste ze své domácí zeleniny získali maximum, pomůže vám pochopit její jedinečné vlastnosti, jaké jsou, kam je chcete dostat a jak je tam dostat. Dnes se podíváme na dva pečené kořeny: mrkev a pastinák.


Pražení zvyšuje chuť paštrnáku nebo mrkve, ale v ideálním případě má také určitou karamelizaci a zhnědnutí, které dodává Merkelové složitost a trochu extra sladkosti. Začíná to být měkčí a karamelovější, aniž by je nechal příliš růst. Nikdo nemá rád mrkev.


Základy


Díky zářící pokožce na mrkvi a pastináku je můžete zjemnit, aniž byste ztratili příliš mnoho vlhkosti. Pečte v troubě na 375 ° F (190 ° C) asi 40 minut.


Celý příběh


Pokud najdete tyto roztomilé malé žirafy, jako jsou zelené, které vypadají jako Disney filmové postavy. BambiMyšlenka na jejich žvýkání, pak je můžete dokončit. Zelení ořízněte na pouhé tři a půl palce (a můžete také použít TenderStuff k ozdobení hotového talíře).


20170908-made vegetables-wiki-whisk-carrot.jpg

Pokud je vaším největším supermarketem mrkev a pastinák, můžete je podélně rozkrojit na polovinu, nakrájet na tyčinky ve tvaru dětské mrkve a poté na kousky. Rád vařím jejich kůže huňatě, ale zůstávám, protože a) chutná lépe, b) jsem příliš líný na to, abych se oloupal, ac) nevíš, Vy V těchto dnech?


Pokud se pokusíte smažit v těchto 100 ove troubách, odstraníte zbytky řezaných vrásek. Místo toho je raději namočím do slané vody, protože změknou, aniž by se zmenšily. Tento krok lze provést předem.


20170908-made vegetables - wiki-whisky-carrot 2.jpg

Mrkev má přirozenou spřízněnost s kořením, nebo alespoň v mém domě. Před smažením je tedy obvykle hodím na olivový olej s různými druhy koření, i když je to chilli prášek (japonsky) shichimi togarashi Vynikající směs), nebo v případě kari receptu s nádechem kmínu a pepře podle chuti. Pastinák má výraznější chuť a dávám přednost tomu, aby byl jednoduchý přidáním některých bylin na konci.


Po hodení jdou do mírné trouby, dokud nejsou na některých stranách dobře opečené. Trvá to asi 40 minut.


20170908-made vegetables - wiki-whisky-carrot 5.jpg

Po vyjmutí z trouby hodím mrkev a pastinák s bylinou, která se vhodně mísí s mým výběrem koření - paleta se hodí k Haritě, protože věci chladnou K dispozici je malý bazén krémového rámu.

Všechny zde připojené produkty jsou volně voleny našimi editory. Můžeme získat provizi za nákup, jak je uvedeno v našich zásadách přidružení.Related Posts

There is no other posts in this category.

Subscribe Our Newsletter

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel